Matka Boża Ludźmierska

Sławomir Rusin

Ludźmierskie Sanktuarium – to miejsce, które przynosi ludziom pokój i ukojenie w trudnych chwilach. Tu rzeczywiście dzieją się cuda. Ludzie doznają uzdrowień, wychodzą z małżeńskich kryzysów, porzucają niszczące nałogi. Zamieszczone w książce opisy uzdrowień są świadectwem ludzi, którzy potrafili często w dramatycznych sytuacjach, powierzyć Matce Bożej siebie i najbliższych i zostali wysłuchani. Książka zawiera też poruszający wywiad z ks. prałatem Tadeusz Juchasem, nieżyjącym już kustoszem ludźmierskiego sanktuarium.

 

Informacja: „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl