Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2024

Kalendarz ścienny z przepięknymi zdjęciami świętego Jana Pawła II.

Każda fotografia została opatrzona cytatami z papieskiego nauczania, które wpisują się w kontekst danego miesiąca. Wśród nich m.in.: słowa skierowane do rodziny i o rodzinie; o wartości macierzyństwa; o modlitwie różańcowej; o ważności podejmowania modlitwy za zmarłych i wiele innych.

Poszczególne dni kalendarzowe opatrzono dużą czcionką z zaznaczonymi świętami, odpustami i uroczystościami. Pozostawiono też miejsca na umieszczenie krótkich notatek, a także zamieszczono strony informacyjne o Radiu Maryja i jego dziełach.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl