Nowenna do św. Jana Neumanna

Módlmy się do świętego redemptorysty – patrona chorych na nowotwory. Za wstawiennictwem św. Jana Neumanna, orędownika osób cierpiących na nowotwory, wypraszajmy u Pana Boga łaskę zdrowia dla nich. Prośmy, aby św. Jan Neumann umacniał ich w dźwiganiu krzyża. Nowenna została przygotowana przez Ojców z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, gdzie znajdują się relikwie św. Jana Neumanna. Każdego 5. dnia miesiąca odbywają się tam nabożeństwa ku jego czci. Można wtedy ucałować relikwie Świętego.

 

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl