1000 modlitw dla dzieci

Książka wydana z myślą o młodych Czytelnikach, aby mogli do nich sięgać w różnych chwilach życia, przeżywając różne jego momenty, etapy rozwoju wiary i zachwytu nad światem.

Publikacja zawiera modlitwy biblijne, modlitwy oparte na treściach z Pisma św., modlitwy tradycyjne z różnych epok i pisane współcześnie specjalnie do tego zbioru. Wszystkie zostały uporządkowane tematycznie i dzięki indeksom łatwo można odnaleźć modlitwę na daną chwilę dnia, roku, na święta, na dobrą i złą godzinę. Część modlitw jest skierowana do najmłodszych dzieci, inne są odpowiednie dla starszych. Przeznaczone są zarówno do indywidualnego czytania jak i czytania wspólnego — w rodzinie, w kościele, w szkole na lekcji religii oraz różnych spotkaniach modlitewnych, duszpasterskich.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl