WTA Montreal. Radwańska łatwo rozprawiła się z Azarenką!

Agnieszka Radwańska znalazła się w najlepszej czwórce turnieju WTA w Montrealu. W ćwierćfinale popularna Isia pokonała Wiktorię Azarenkę 6:2, 6:2. W kolejnej rundzie rywalką Polski będzie Jekatierina Makarowa.

Radwańska rozpoczęła od przegranego podania. W odpowiedzi sama przełamała rywalkę, doprowadzając do remisu po jeden. Od tej pory nasza tenisistka dominowała na kanadyjskim korcie. Pozwoliła rywalce na ugranie jeszcze jednego gema. Zwycięstwa przy własnym serwisie i dwa triumfy przy zagrywce Azarenki pozwoliły Polsce na ostateczne zwycięstwo 6:2.

W drugiej odsłonie Isia kontynuowała dobrą passę. Dwa otwierające gemy padły łupem Radwańskiej. Szczególnie zacięta była szósta partia, która ostatecznie powędrowała na konto Białorusinki. Po chwili dwukrotnie lepsza okazała się Polka, powtarzając wynik z pierwszego seta.

W walce o finał nasza zawodniczka zmierzy się z Jekatieriną Makarową. W drugim spotkaniu naprzeciwko siebie zagrają siostry Williams.

W. Azarenka – A. Radwańska 2:6, 2:6

Sport/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl