fot. twitter.com/WilliamsRacing

Formuła 1. Robert Kubica nie wyjedzie dziś na tor

Nie Robert Kubica, a George Russell zasiądzie za kierownicą nowego bolidu Williamsa w trakcie popołudniowej sesji treningowej w Barcelonie.


Williams musiał zmienić plany. Nowy model FW42 dotarł do stolicy Katalonii z dwudniowym poślizgiem. Dopiero dziś popołudniu zespół może rozpocząć testy przed zbliżającym się sezonem Formuły 1. Zamieszanie nie wyszło ostatecznie na korzyść Roberta Kubicy. Choć pierwotnie to Polak miał jechać w dzisiejszej sesji popołudniowej, to ostatecznie za kierownicą usiądzie jego partner George Russell. Brytyjczyk – według wcześniejszych planów – miał jechać dzisiaj rano.

Testy zakończą się w czwartek. Jutro już na pewno na torze zobaczymy Roberta Kubicę.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl