Biegi narciarskie. Znamy kadrę na Falun

Aleksander Wierietielny i Janusz Krężelok powołali kadrę na zbliżające się mistrzostwa świata w Falun. Wśród pań liderkami będą Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec. Wśród mężczyzn o dobry wynik powalczy Maciej Staręga.

Pełny skład kadry przedstawia się następująco: Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Kornelia Kubińska, Magdalena Kozielska oraz Maciej Staręga, Maciej Kreczmer, Jan Antolec i Sebastian Gazurek.

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym odbędą się w dniach 18.02 – 01.03.2015 w szwedzkim Falun. Wcześniej kadrę skoczków narciarskich ogłosił trener Łukasz Kruczek.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl