
E. Kowalewska o strajkach feministek: To sabat czarownic, który wyszedł na ulice
Myślę, że postulaty, które są stawiane, są po prostu kompletnie nieprawdziwe, nie dosyć, że nierealne, to wręcz kłamliwie przedstawiane i o to chyba chodzi, żeby zwłaszcza młodym kobietom poprzewracać w głowie. To są postulaty, które nie są oparte na faktach. […] Większość tych postulatów to sprawy dotyczące seksualności – powiedziała Ewa Kowalewska. Prezes Forum Kobiet Polskich w „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja odniosła się do odbywających się dzisiaj w Polsce strajkach środowisk feministycznych.









