O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR zaprasza na 14. Dziękczynienie w Rodzinie

Dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, zaprasza na 14. Dziękczynienie w Rodzinie. Już za niespełna 3 tygodnie przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II będziemy dziękować za całą wspólnotę Rodziny Radia Maryja.

W pierwszą sobotę sierpnia spotkajmy się wspólnie i dziękujmy Panu Bogu za cała naszą rodzinę. Będzie to wspaniały czas, bądźmy razem w Toruniu – zaprasza o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

– Chcemy podziękować. Trudno dojść do każdego i dać mu np. bukiet kwiatów. (…) Ale damy coś z kultury, każdemu. Dlatego zapraszamy bardzo serdecznie – zachęca dyrektor Radia Maryja.

Spotkanie będzie okazją do wspólnej modlitwy i zabawy. Przewidziano wiele atrakcji, min. miasteczko zdrowia – miejsce, gdzie będzie można bezpłatnie skorzystać z porady lekarskiej, miasteczko nauki i zabawy przygotowane przez Państwową Straż Pożarną – wspaniała przestrzeń dla najmłodszych, a ponadto stoiska gastronomiczne z regionalnymi potrawami.

– Zaczynamy już o godzinie 11.00 koncertem dwóch bernardynów: o. Azariasza Hessa OFM i o. Juliana Mieczysława Śmierciaka OFM. Później, o. godz. 12.00, sprawowana będzie Msza święta. Jest się czym cieszyć. Będą przeróżne rzeczy, nie tylko muzyka, ale i coś do zjedzenia – podkreśla o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Specjalnie dla naszych pielgrzymów zagra między innymi zespół „Wawele” oraz Państwowy Akademicki Zespół Pieśni i Tańca „Hutsulia”.

Uroczystości odbywać się będą pod honorowym patronatem ks. bp. Wiesława Śmigla – ordynariusza Diecezji Toruńskiej; ministra edukacji i nauki, prof. Przemysława Czarnka oraz prezydenta miasta Torunia, Michała Zaleskiego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Radia Maryja i Facebooku TV Trwam.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl