
Aleksandr Łukaszenka i Kim Dzong Un podpisali traktat o przyjaźni
Białoruś i Korea Północna zacieśniają współpracę – Aleksandr Łukaszenka i Kim Dzong Un podpisali w Pjongjangu traktat o przyjaźni. Przywódcy zapowiadają nowy etap relacji mimo międzynarodowej izolacji obu państw.







