Telegram do Ojca Świętego FranciszkaPobierz Pobierz

 

Umiłowany Ojcze Święty. W wigilię niedzieli Trójcy Świętej, my młodzi zgromadziliśmy się na Jasnej Górze, na zaproszenie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Przyjechaliśmy tu razem z naszymi duszpasterzami, katechetami, siostrami zakonnymi i wychowawcami. Jesteśmy zjednoczeni z naszymi narodowym Sanktuarium wraz z Maryją, Matką Jezusa i naszą.

„Jezu jesteś moim Panem”- to hasło tegorocznej już, XV już Pielgrzymki. Naszej modlitwie przewodniczy ks. bp Ireneusz Pękalski. Są z nami również: wikariusz Prowincjała Warszawskiej Prowincji Redemptorystów ojciec Piotr Chyła CSsR oraz ojciec Tadeusz Rydzyk CSsR, Założyciel i Dyrektor Radia Maryja oraz Telewizji Trwam, inicjator naszego spotkania.

Jesteśmy im za to wdzięczni, jesteśmy tu jako młody Kościół. Nie ma Kościoła bez Piotra, dlatego jesteś obecny pośród nas, w naszej modlitwie. Prosimy o wszelkie potrzebne łaski dla Ciebie i dla całego Kościoła.

Umiłowany Ojcze Święty. Dziękujemy za Twoją odważną wiarę, która nam dodaje otuchy i odwagi, aby w dzisiejszych czasach śmiało wyznawać słowem i czynem to, że Jezus jest Panem naszego życia. Pobłogosław nam. Kochamy Pana Boga, kochamy Maryję, kochamy Kościół i Ciebie. Z Synowskim oddaniem – Młodzież.

Młodzież zgromadzona na Jasnej Górze
na Pielgrzymce z Radiem Maryja 

drukuj