Wykład gościnny ks. kard. Tarcisio Bertone w WSKSiM

Ks. kard. Tarcisio Bertone wystąpi dziś z gościnnym wykładem w WSKSiM w Toruniu. Były watykański sekretarz stanu na podstawie własnych doświadczeń będzie mówił o wkładzie Stolicy Świętej w budowanie pokoju i sprawiedliwości na świecie.

Tego wystąpienia będą mogli wysłuchać nie tylko studenci WSKSiM, ale również słuchacze Radia Maryja. Transmisja z kampusu akademickiego WSKSiM jest planowana od godziny 16.30.

Ks. kard. Tarcisio Bertone był sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej w latach  2006-2013, a w latach 2007-2014 kamerlingiem Świętego Kościoła Rzymskiego.

 

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl