Rekolekcje maryjne z redemptorystami

Centrum Apostolstwa i duchowości redemporystów organizują w najbliższych dniach rekolekcje dla zainteresowanych ikoną Matki Bożej Nieustającej Pomocy i darami Ducha Świętego. Odbędą się one w domu rekolekcyjnym redemptorystów w Lubaszowej koło Tuchowa.

Jak poinformował nas o. Sylwester Cabała CSsR, pierwsze rekolekcje odbędą się w dniach 6-8 maja i towarzyszyć im będzie hasło: „Matka Nieustającej Pomocy – Ikona Miłości”

– Będą to rekolekcje maryjne poświęcone Matce Bożej Nieustającej Pomocy w ramach Roku Jubileuszowego 150-lecia odnowienia kultu tej ikony. Będzie to wspaniała okazja do wejścia w osobistą relację zaufania i miłości z Maryją, która jest gotowa nieustannie pomagać tym, którzy zwracają się do Niej w różnych potrzebach – zapowiada redemptorysta.

Drugie rekolekcje „Ojcze miłosierdzia, daj nam Ducha Świętego, Ducha miłości” zaplanowano na dni 13-15 maja. –  Ta edycja rekolekcji będzie mieć miejsce przed Pięćdziesiątnicą i są przeznaczone dla tych, którzy poszukują odpowiedzi na pytania: czym są dary Ducha Świętego, jak otwierać się na nie, jak z nich korzystać? Te weekendowe rekolekcje będą połączone z nocnym czuwaniem przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego z soboty na niedzielę, które jest otwarte dla wszystkich chętnych – mówi o. Cabała, który będzie prowadził oba spotkania.

Kontakt i zapisy: kom. 798 045 456, e-mail: goratabor@redemptor.pl

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cadr.redemptor.pl/lubaszowa

Małgorzata Pabis

drukuj