„Poznajcie prawdę”

Gdy przeczytasz „POZNAJCIE PRAWDĘ” nie będziesz już taki sam. Będziesz lepszy, bo bardziej świadomy.

„POZNAJCIE PRAWDĘ” to książka napisana na podstawie rozprawy doktorskiej „Problem dezinformacji medialnej. Studium socjologiczne na przykładzie informacji prasowych dotyczących Radia Maryja”, obronionej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przez dra Witolda Pobudzina.

Książka demaskuje kulisy kampanii dezinformacyjnej prowadzonej wobec Radia Maryja. Czytając ją dowiesz się, kto jest liderem ataków, jaka jest ich tematyka i dlaczego w ogóle Radio Maryja jest atakowane.

Ponadto poznasz początki komunikacji, zobaczysz jak powstała pierwsza na świecie gazeta, ile milionów słów dziennie „produkują” agencje prasowe. Zaznajomisz się z regułami rządzącymi „globalną wioską”. Zasiądziesz na chwilę w globalnym teatrze. Zobaczysz jak powstają „newsy”, jak tworzy się tendencyjne informacje czy dezinformuje poprzez język. Czytając „POZNAJCIE PRAWDĘ” zrozumiesz, jak straszliwą bronią jest dezinformacja – jedna z najskuteczniejszych doktryn kłamstwa, jaką dotychczas wymyślono. Wiedza zawarta w tej książce pomoże ci z nią walczyć.

Klaudiusz Pobudzin – Poznajcie Prawdę

pobierz książkę w formacie pdf

drukuj