
Diecezja płocka przekazała 9 tys. dolarów na zakup aparatu rentgenowskiego dla Pebas w Peru
Diecezja płocka przekazała 9 tys. dolarów na zakup aparatu rentgenowskiego dla Pebas w Peru w Ameryce Płd. Jednocześnie nadal trwa zbiórka środków na sprzęt, który pomoże Peruwiańczykom w leczeniu chorych na COVID-19. Jak podkreśliła płocka kuria, Peru dotkliwie doświadcza pandemii koronawirusa.











