
Przewodniczący Episkopatu wsparł akcję oddawania osocza przez ozdrowieńców
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki objął patronatem akcję oddawania osocza przez ozdrowieńców COVID-19, do której wezwał Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej prof. dr hab. med. Andrzej Matyja.











