
Ruszyło losowanie patrona zapoczątkowane przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
Tradycyjnie, 1 stycznia ruszyło losowanie rocznego patrona. Akcja rozpoczęła się w klasztorach Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Przez internet swojego patrona wylosować może każdy wierny.










