
Komunikat Księdza Biskupa Toruńskiego ws. poświęcenia świątyni w Toruniu
Ojciec Św. Franciszek mianował ks. kard Zenona Grocholewskiego legatem na uroczystość poświęcenia kościoła pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. JP II. Uroczystość odbędzie się 18 maja w Toruniu.










