Na początku czerwca w Toruniu odbędzie się spotkanie z Alanem Amesem – australijskim ewangelizatorem

7 czerwca, w środę, w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu odbędzie się spotkanie z Alanem Amesem, znanym mistykiem i charyzmatykiem, który przed nawróceniem był gangsterem. Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Maryja oraz TV Trwam.

Wcześniej był przestępcą i gangsterem. Teraz jest katolickim ewangelizatorem. Alan Ames od lat jeździ po całym świecie i głosi rekolekcje oraz świadectwo swojego głębokiego nawrócenia, które nastąpiło po 40 latach życia z daleka od Boga.

Australijczyk jest także autorem książek ,,Oczami Jezusa”, „Różaniec Eucharystyczny” czy „Łagodny Duchu”.

Spotkanie z charyzmatykiem odbędzie się 7 czerwca w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski. Rozpocznie się ono Eucharystią o godzinie 18:00, po której Alan Ames podzieli się świadectwem swojego życia. Następnie odbędzie się adoracja i modlitwa o uzdrowienie. Poprowadzi ją ewangelizator. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Informacje na temat spotkania z australijskim charyzmatykiem można znaleźć na Facebooku oraz na stronie espirit.com.pl. Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Maryja oraz TV Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl