Kalwaria Zebrzydowska: XXVII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej

Do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej przybędzie dziś XXVII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej. Przyświeca jej hasło: „Oblubieniec jest z wami” zaczerpnięte z Listu do Rodzin św. Jana Pawła II.

O godz. 9.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa. Następnie o 11.00 przy ołtarzu polowym będzie sprawowana Msza święta w intencji rodzin i małżeństw.

Do modlitwy za polskie rodziny zachęca metropolita krakowski ks. abp Marek Jędraszewski zapraszają do udziału w pielgrzymce.

 

Przy wejściu na Dróżki Kalwaryjskie, będzie można nabyć książeczki z rozważaniami tegorocznej Drogi Krzyżowej oraz woreczki z ziarnem. Po Mszy św. pobłogosławi je ks. abp Marek Jędraszewski.

Eucharystia z Kalwarii Zebrzydowskiej będzie transmitowana na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl