Co wnosi w moje życie Radio Maryja? Łączność z Ojczyzną  

Radio Maryja dawało mi łączność z Ojczyzną, za którą tęskniłam.

Przez sześć lat przebywałam w Grecji i nie miałam kontaktu z bliskimi i znajomymi, którzy zostali w kraju. Dzięki rozgłośni byłam blisko wydarzeń, które działy się w kraju. Starałam się tak zagospodarować czas, żeby móc codziennie wysłuchać Rozmów Niedokończonych. Co niedzielę za pośrednictwem fal radiowych uczestniczyłam we Mszy Św. transmitowanej z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie. Wtedy, a także i dziś Radio Maryja jest dla mnie nieocenione. Jest dobre na wszystko: na smutek, samotność, ale też daje nadzieję i radość. Dziś będę się radować z XX rocznicy powstania katolickiego i polskiego Radia Maryja.

 

Marzena Kuklińska, politolog z Mińska Mazowieckiego


drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl