22. rocznica powstania Radia Maryja

XXI Rocznica Powstania Radia Maryja

Sobota, 30 listopada 2013, Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu na Bielanach. 

godz. 12:30: Różaniec

godz. 13:00: występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

godz. 14:30 – występ zespołu Lumen i młodzieży uczestniczącej w warsztatach muzycznych w WSKSiM pod kierunkiem Zbigniewa Małkowicza

godz. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

godz. 15:30 Uroczysta Msza św, której przewodniczył będzie ks. bp Andrzej Suski, ordynariusz diecezji toruńskiej, a homilię wygłosi ks. bp Józef Zawitkowski, biskup pomocniczy diecezji łowickiej


Informacje dla pielgrzymów udających się na 22. rocznicę powstania Radia Maryja

Pobierz Pobierz

Drodzy Państwo, coraz bliżej do obchodów 22. rocznicy powstania Radia Maryja. W związku z tym przekazujemy kilka informacji organizacyjnych, dla tych z Państwa, którzy wybierają się na nasze uroczystości do Torunia – zwłaszcza dla organizatorów.

Tak jak w ubiegłych latach uruchamiamy specjalny telefon dla zgłoszeń dotyczących nadania numerów autokarom, którymi Państwo będą pielgrzymować do Torunia.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem 56/610 81 22:do soboty 23 listopada włącznie oraz od poniedziałku 25 listopada do czwartku 28 listopada włącznie.

Pod tym samym numerem mogą również Państwo zgłaszać chętnych do procesji z darami podczas uroczystej Mszy Świętej, która sprawowana będzie w naszym toruńskim Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czekamy na Państwa telefony w godzinach od 9:00 do 18:00 pod numerem 56/610 81 22.

Prosimy o niezwlekanie z naszą prośbą, ponieważ z powodów organizacyjnych nie będziemy przyjmować zgłoszeń w Toruniu. Organizatorom przypominamy również o przygotowaniu dla pielgrzymów informacji z numerem telefonu do kierowcy lub organizatora i przyporządkowanym numerem autokaru.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia 30 listopada w Toruniu na obchodach 22. rocznicy powstania Radia Maryja.

* * *


samochód ikonaZmiany w organizacji ruchu w dniu 30 listopada 2013 r. – zobacz

drukuj