Dziękujemy za wszystko, za każde dobro

22 rocznica powstania Radia Maryja [Mateusz Marek] (36)

Drodzy Przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja


Pobierz Pobierz

Dwadzieścia dwa lata mijają od powstania Radia Maryja. Wiele dobra uczynili ludzie, odpowiadając na Boże natchnienia tak jak Maryja – „TAK – FIAT”.

Dziękujemy za wszystko, za każde dobro. Dziękujemy za piękne świętowanie dziękczynienia w Toruniu. Napełnieni jesteśmy wielką radością. Druga część naszego świętowania odbędzie się w Bydgoszczy. Zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca.

7 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się koncert, natomiast o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. w kościele Świętych Polskich Braci Męczenników, w kościele w którym był obecny tuż przed porwaniem i zamordowaniem błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko.

Zapraszamy serdecznie. Osoby, które chcą złożyć dar serca w procesji z darami prosimy o zgłaszanie się do 5 grudnia pod następujące numery telefonów 609 977 034, albo 788 148 589.

Zapraszamy bardzo serdecznie. Nie zostawajcie w domu przed telewizorem, przed odbiornikiem radiowym, tylko przyjdźcie. Świętujmy razem. Zapraszamy drodzy przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR
Dyrektor Radia Maryjadrukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl