fot. pixabay.com

Zmiana czasu obejmie 22 pociągi

W nocy z 30 na 31 października, w związku ze zmianą czasu na zimowy, 22 pociągi, które będą w podróży, zatrzymają się na około 60 minut – informuje zarządca kolejowej infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe.

Jak podały PKP PLK, na noc z 30 na 31 października opracowany jest specjalny rozkład jazdy. Pociągi pasażerskie znajdujące się na sieci kolejowej około godz. 03.00 zatrzymają się na ok. 60 minut na najbliższej stacji. Godziny przyjazdu do stacji docelowych – już według nowego czasu się nie zmienią.

Zmiana czasu obejmie 22 pociągi, które tej nocy będą na torach, z czego 16 to będą składy PKP Intercity, 4 należące do Kolei Mazowieckich oraz 2 składy PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście.

Przykładowo, skład TLK „Pogórze” relacji Przemyśl – Wrocław zatrzyma się na stacji Pyskowice o godzinie 02.59 starego czasu, a odjedzie w dalszą trasę o 03.12 nowego czasu.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl