Zbudowano najnowocześniejszy portal Pro-life w Polsce

Z inicjatywy Międzynarodowego Bractwa Małych Stópek oraz wsparcia Fundacji Małych Stópek w Polsce powstała najnowocześniejsza witryna internetowa pro-life www.dlazycia.info.

Twórcy strony dlazycia.info mają na celu zgromadzenie, aktywizację oraz skomunikowanie wszystkich tych, dla których życie człowieka rozpoczyna się wraz z jego poczęciem. Te cele są realizowane w trzech obszarach: duchowym, edukacyjnym i pomocowym. Dzięki temu internauci mogą angażować się w zmianę postaw oraz nieść pomoc tam, gdzie życie ludzkie jest zagrożone.

Projekt ten skierowany jest głównie do ludzi młodych, którzy wykorzystują internet, by zrobić dla świata coś dobrego.

Dzięki witrynie dlazycia.info każdy może zapoznać się z misją i działaniami Fundacji Małych Stópek, poznać jej pomysłodawcę, ks. Tomasza Kancelarczyka, wolontariuszy i pracowników, pobrać bezpłatne materiały oraz zamówić gadżety edukacyjne.

Fundacja i Bractwo Małych Stópek kształtują i inspirują grono ambasadorów i wolontariuszy, a strona dlazycia.info jest nośnikiem tych działań. Jak podkreśla Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk, odwiedzając regularnie www.dlazycia.info przechodzimy na Mocną Stronę Życia.

dlazycia.info/RIRM

drukuj