fot. flickr.com

Zbigniew S. zatrzymany w Holandii

Zbigniew S., poszukiwany europejskim nakazem aresztowania, został zatrzymany w Holandii – informuje portal Niezależna.pl. Zbigniew S. publicznie groził ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze i jego rodzinie. Przeciwko mężczyźnie prowadzone są prokuratorskie postępowania.

Biznesmen podejrzany jest o oszustwa podczas działalności charytatywnej. W jednej ze spraw sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu i wydaniu Europejskiego Nakazu Aresztowania.

Wcześniej Zbigniew S. nieskutecznie ubiegał się o azyl w Norwegii. Przepadły też jego poręczenia majątkowe na łączną wartość 400 tys. zł. Jak informuje portal Niezależna.pl. nazwisko Zbigniewa S. „w przeszłości  pojawiło się w słynnej seksualnej aferze pedofilów z Dworca Centralnego”. Mężczyzna ze wszystkich zarzutów został jednak uniewinniony.

Dziś stara się budować swój wizerunek w mediach społecznościowych, jako osoby walczącej z pedofilami. I właśnie dzięki tej aktywności został namierzony i zatrzymany przez organy ścigania. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.

TV Trwam News

drukuj