Zarząd PO: Protasiewicz, Huskowski, Kamiński poza Platformą

Posłowie Michał Kamiński, Jacek Protasiewicz i Stanisław Huskowski poza Platformą Obywatelską. Decyzje o ich wykluczeniu z partii oraz jej klubu parlamentarnego podjął w środę zarząd Platformy. Z PO wykluczony został też radny sejmiku lubuskiego Tomasz Możejko.

Powodem wykluczenia tych czterech polityków – jak poinformował dziennikarzy rzecznik PO Jan Grabiec – było szkodzenie wizerunkowi Platformy.

„W przypadku tych osób chodzi o szkodzenie wizerunkowi Platformy Obywatelskiej, chodzi o działanie na szkodę partii” – powiedział dziennikarzom rzecznik PO.

Dodał, że decyzja o wykluczeniu zapadła „niemal jednomyślnie”.

„20 osób głosowało za wykluczeniem tych osób, dwie lub trzy osoby w dwóch głosowaniach głosowały odmiennie” – powiedział Jan Grabiec.

 

 

PAP/RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl