fot. PAP/Tomasz Gzell

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS na Podlasiu

W Suwałkach odbędzie się dziś wyjazdowe posiedzenie klubu Prawo i Sprawiedliwość. Posłowie będą dyskutować i podejmować uchwały dot. inwestycji w regionie. Zebrani wysłuchają również wystąpień członków rządu m.in. wicepremiera i ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego, dotyczącego perspektyw rozwoju dla Polski. 

Członkowie klubu wesprą także kandydaturę Anny Marii Anders, która na Podlasiu kandyduje w wyborach uzupełniających do Senatu, które odbędą się 6 marca. PiS podkreśla, że spotkanie ma charakter stricte roboczy.

– Będziemy mieli możliwość zapoznania się z planami rozwoju Polski, przedstawionymi przez pana wicepremiera Morawieckiego. Podejmiemy uchwały dotyczące tego terenu, czyli inwestycji infrastrukturalnych, ale również historycznych, odnoszące się do czasów, kiedy na tej ziemi bohaterowie walczyli o naszą niepodległość. Spotkania w ramach kampanii wyborczej odbędą się w celu informowania o organizowanych wyborach uzupełniających, bo tutaj nikt jeszcze o tym nie wie oraz, by zachęcać do oddania głosu na panią Anders – zwraca uwagę poseł Marek Suski, wiceprzewodniczący klubu.

Pod koniec lutego odbędzie się kolejne wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. Tym razem miejscem spotkania będzie Łomża.

RIRM

drukuj