Wrocław: Czołowe zderzenie tramwajów

We Wrocławiu na ul. Sienkiewicza zderzyły się czołowo dwa tramwaje linii „0”. Rannych jest 25 osób. Motornicze z obu pojazdów wyszły o własnych siłach.

Jak poinformowała rzecznik prasowy MPK Agnieszka Korzeniowska, jeden z tramwajów powinien skręcić w lewo w ul. Piastowską, ale z niewiadomych przyczyn tak się nie stało, dlatego doszło do wypadku.

– Wśród poszkodowanych pasażerów nie ma rannych w ciężkim stanie. Obie panie, które kierowały tramwajami, wyszły ze swoich kabin o własnych siłach, choć właśnie kabiny są najmocniej uszkodzone – dodała Korzeniowska.

Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Poszkodowanych opatrują załogi pogotowia ratunkowego. Pojazdy są tak mocno uszkodzone, że trzeba będzie je usunąć za pomocą dźwigu. Utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin.

 

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl