fot. pixabay.com

Woj. małopolskie: strażacy wydobyli ze studni ciała kobiety i niemowlęcia

Ciało kobiety oraz niemowlęcia wydobyli we wtorek strażacy z jednej ze studni w miejscowości Gnojnik w powiecie brzeskim. Informację podały media lokalne, powołując się na rzecznika powiatowej komendy straży pożarnej, Dominika Machała.

Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem. Ratowników wezwała zaniepokojona rodzina. Portal tarnow.naszemiasto.pl podał, że lekarz stwierdził zgon kobiety w wieku ok. 40 lat oraz kilkumiesięcznego chłopca.

Podinsp. Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej komendy wojewódzkiej policji poinformowała, że na miejscu funkcjonariusze prowadzą – pod nadzorem prokuratury – czynności zmierzające do wyjaśnienia tragedii.

Dodała, że „zdarzenie może mieć charakter kryminalny” – powiedziała.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl