Wielki pożar fabryki paliw w Zelowie

45 zastępów straży pożarnej z woj. łódzkiego i ościennych gasi pożar, który wybuchł w poniedziałek w jednej z hal w zakładach przetwórstwa oleju w Zelowie (Łódzkie). Płoną dwa zbiorniki z olejem o objętości 50 m sześciennych każdy. W wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana.

Poinformował o tym w poniedziałek rzecznik strażaków w Łódzkiem Arkadiusz Makowski. Jak mówił, pożar wybuchł po godz. 15 w zakładach przy ul. Żeromskiego w Zelowie.

Płoną dwa zbiorniki z olejem, które stoją w środku hali produkcyjnej. W jego wyniku poszkodowana jest jedna osoba – pracownik zakładów. Ma poparzone ręce.

Jak powiedział Makowski, trwa akcja gaśnicza, pożar nadal nie jest opanowany.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl