fot. twitter.com/pisorgpl

Wicepremier B. Szydło: Niektórzy z polityków opozycji wyśmiewają tych, którzy są beneficjentami programów społecznych

POgarda czy Polityka Prospołeczna, to temat konferencji prasowej, w której udział wzięła wicepremier Beata Szydło oraz  rzecznik PiS Beata Mazurek.  

Dla rządu Prawa i Sprawiedliwości rodzina i sprawy obywateli są na pierwszym miejscu.

– Dwa tygodnie temu na naszej konwencji PiS przedstawiliśmy nowe propozycje, nową „piątkę Kaczyńskiego”, która – dzisiaj już wiemy – spotkała się z pozytywną oceną nie tylko wyborców PiS, ale i PO – mówiła rzecznik PiS Beata Mazurek.

Znaleźli się jednak też tacy, jak Julia Pitera, Krzysztof Mieszkowski czy Sławomir Neumann, którzy tego programu nie poparli.

– Krytykują, wręcz wyśmiewają, lekceważą tych, którzy są beneficjentami programów społecznych. Mówią, że to jest rozdawnictwo, że to jest marnowanie pieniędzy. Obrażają Polaków, po prostu obrażają Polaków – wskazała Beata Szydło.

Bo ci mają prawo korzystać z tego, co oferuje im rząd. Rząd, który sukcesywnie realizuje  obietnice wyborcze, co podkreślała wicepremier Beata Szydło.

– Gospodarka dobrze się rozwija, rząd PiS dobrze rządzi, dotrzymuje słowa. Dzisiaj możemy powiedzieć o kolejnych programach społecznych, które kierujemy do społeczeństwa, które kierujemy do różnych grup po to, aby wyrównywać szanse – dodała Beata Szydło.

Wszystko dzięki programom, które są nie tylko prospołeczne, ale i prorozwojowe.

– Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w dzieci, niż inwestycja w młodych ludzi, niż inwestycja w rodziny – mówiła wicepremier Beata Szydło.

I, jak zapewniała Beata Szydło, ta inwestycja będzie miała swój ciąg dalszy w kolejnych programach, bo taka jest filozofia PiS.

TV Trwam News/RIRM

drukuj