Webinar pt. „Dojrzewam do kobiecości”

„Dojrzewam do kobiecości” to temat kolejnego webinaru, na który zaprasza Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Odbędzie się ono 13 grudnia o godz. 19.00.

To już kolejne spotkanie webinarowe popularno-naukowego cyklu EduLife. Tym razem gościem będzie dr n. med. Ewa Ślizień-Kuczapska, specjalista położnik-ginekolog, a także prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, wykładowca akademicki, współautorka wielu publikacji.

Webinar pt. „Dojrzewam do kobiecości” przeznaczony jest do wspólnego oglądania przez mamy i dorastające córki, ale również dla nauczycieli, katechetów i doradców życia rodzinnego.

Celem wydarzenia jest wyposażenie dziewczynek w wiedzę na temat okresu dojrzewania, wsparcie tych, które rozwijają się szybciej lub wolniej w porównaniu z rówieśniczkami, oswojenie ze zmianami zachodzącymi w ciele i zachęcenie do prowadzenia higienicznego trybu życia. Przede wszystkim jednak spotkanie ma być okazją do pogłębienia więzi matki z córką.

Wydarzenie będzie się składało z dwóch części: rozmowy gościa z prowadzącą oraz sesji pytań i odpowiedzi.

Zapisy na wydarzenie [tutaj].

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl