fot. pixabay.com

Warszawa: Miał w domu marihuanę, mefedron, amfetaminę i heroinę; został zatrzymany

Policjanci z warszawskiej Pragi Północ zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu znaleziono ponad 300 gramów marihuany, 70 gramów mefedronu, ponad 20 gramów amfetaminy i 15 gramów heroiny – poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu.

„Działania policjantów z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI ukierunkowane na przeciwdziałanie przestępczości narkotykowej doprowadziły ich do 18-letniego mężczyzny” – powiedziała policjantka.

Wskazała, że funkcjonariusze zapukali do jego mieszkania.

„Podczas przeszukania lokalu, w łazience w plecaku, funkcjonariusze znaleźli pudełko, a w nim susz roślinny i zbrylone substancje koloru białego. Ponadto kryminalni zabezpieczyli pieniądze w kwocie 410 zł na poczet przyszłej kary” – wyliczyła.

Podejrzany 18-latek został zatrzymany, a zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium.

„Okazało się, że to ponad 300 gramów marihuany, 70 gramów mefedronu, ponad 20 gramów amfetaminy i 15 gramów heroiny” – tłumaczyła mł. asp. Irmina Sulich.

„Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie przez prokuratora zarzutu za posiadanie znacznej ilości środków odurzających” – poinformowała.

Dodała, że mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i ma zakaz opuszczania kraju.

Za zarzucany czyn może grozić do 10 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl