Warszawa: Pożar pustostanu, nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły w wyniku pożaru pustostanu w warszawskim Wawrze przy ul. Niemodlińskiej. W przypadku dwóch osób podjęto jeszcze próbę reanimacji, ale ta okazała się nieskuteczna – poinformował PAP zespół prasowy Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.

Jak poinformował PAP st. kpt. Michał Konopka z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP w Warszawie, o godz. 2.22 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pustostanu przy ul. Niemodlińskiej w warszawskim Wawrze. Podczas akcji gaszenia pożaru strażacy natrafili na zwłoki jednej osoby i ciała dwóch kolejnych.

„Dwie (osoby) zostały jeszcze przekazane pogotowiu do reanimacji, reanimacja okazała się nieskuteczna, lekarz stwierdził zgon” –  powiedział Michał Konopka.

W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej. Na miejsce została wezwana policja i prokuratura.

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal TVN Warszawa.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl