Warszawa: irański przestępca aresztowany za akt wandalizmu

Obywatel Iranu trafił na trzy miesiące do aresztu w Warszawie. Mężczyzna jest  podejrzany o  wybicie  szyby w  jezuickim ośrodku  pomocy społecznej.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Komenda Rejonowa Policji Warszawa II, kilka minut po zgłoszeniu policjanci pojechali do jednego z jezuickich ośrodków pomocy społecznej. Tam ustalili, że wysoki mężczyzna w wieku około 40 lat o śniadej cerze wybił szyby w budynku i uszkodził ramy okienne. Posiadając wstępny rysopis policjanci ruszyli na poszukiwanie podejrzanego.

Kilka ulic dalej zatrzymali mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Przy pomocy tłumacza funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany posiada obywatelstwo irańskie.

Mokotowski sąd na wniosek policjantów i prokuratora zastosował wobec niego tymczasowy 3-miesieczny  areszt. Może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl