fot. PAP/Leszek Szymański

Warszawa: I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą – PAIH Expo 2018

Na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie dziś I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą – PAIH Expo 2018. W spotkaniu udział weźmie m.in. ponad 4 tys. polskich firm zainteresowanych rozszerzeniem działalności za granicą.

Przedsiębiorcy, którzy przybędą ma Forum, będą mieli okazję zdobycia w jednym miejscu kompleksowego doradztwa rynkowego. W 13 pawilonach zorganizowanych zostanie w sumie 57 prezentacji. Odbędą się one w formie warsztatów. Przedsiębiorcy będą mogli zadawać pytania oraz przedstawiać swoje pomysły. Na wszystkie problemy i wątpliwości odpowiedzą eksperci z Polski i zagranicy.

Do udziału w Forum zachęca Tomasz Pisula prezes PAIH Expo 2018.

Przez cały dzień zapraszamy polskie firmy. Organizujemy warsztaty z ekspertami, z naszymi pracownikami. Ściągnęliśmy na tę potrzebę pracowników z 54 krajów świata. Nasza agencja operuje w tym momencie już na 6 kontynentach. Przez cały dzień będziemy pokazywać przedsiębiorcom, co można sprzedawać, gdzie, jakie są wymagania rynkowe. Na ich potrzeby przygotowaliśmy ok. 170 raportów rynkowych pokazujących różne okazje dla polskich firm – zaznacza Tomasz Pisula.

Organizatorem PAIH Expo 2018 jest Polaka Agencja Inwestycji i Handlu w partnerstwie m.in. z PGE Polską Grupą Energetyczną.

I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą jest jednodniowe, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

RIRM

drukuj