fot. pixabay.com

Wakacyjna obniżka cen paliw

Będzie wakacyjna obniżka cen paliwa na stacjach Orlen. Od poniedziałku klienci będą mogli liczyć na rabat w wysokości trzydziestu groszy na litrze.

Ceny paliw spędzają kierowcą sen z powiek. Rekordowe wzrosty zniechęcają też Polaków do wakacyjnych wyjazdów. Zatankowanie 50-litrowego baku do pełna to dziś koszt blisko 400 złotych.

– Wraz z polskim rządem staramy się, by paliwa w Polsce były jednymi z najtańszych w Europie. I takie są. Rząd obniżył akcyzę, my również licznymi działaniami staraliśmy się utrzymać cenę, ale zadaję sobie sprawę, że to nie są ceny, które są zadowalające – mówi prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Paliwowy gigant przygotował specjalny wakacyjny rabat. Będą mogli z niego skorzystać klienci, którzy przystąpili do programu lojalnościowego VITAY i posiadają specjalną kartę lub aplikację mobilną.

– Promocja dotyczy trzech tankowań miesięcznie do 50 litrów. Obniżka będzie 30 groszy za każdy litr – informuje Daniel Obajtek.

Rabat obejmuje benzynę oraz olej napędowy. Na dodatkowe dziesięć groszy zniżki będą mogli liczyć klienci posiadający kartę dużej rodziny.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl