W WSKSiM ruszyły warsztaty dziennikarskie

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu rozpoczęły się wakacyjne warsztaty dziennikarskie dla młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich.

Młodzież od środy do piątku pod okiem profesjonalistów będzie poznawać podstawy warsztatu dziennikarskiego. W programie przewidziano warsztaty prasowe, radiowe, telewizyjne i informatyczne.

Jak powiedziała dr. Maria Laska, prorektor WSKSiM w Toruniu, celem tych warsztatów jest zapoznanie młodzieży z tematyką medialną i manipulacjami jakie pojawiają się w mediach.


Pobierz Pobierz

Oprócz warsztatów typowo telewizyjnych po raz pierwszy odbędą się warsztaty z wizażu. Ponadto, zaplanowano zwiedzanie Radia Maryja i Tv Trwam, a także miasta Torunia.

Jest to już trzecia edycja warsztatów, gdzie gromadzi się młodzież z całej Polski. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem. Odbiór tych warsztatów jest bardzo dobry.


Pobierz Pobierz

Druga edycja wakacyjnych warsztatów odbędzie się od 22 do 24 sierpnia.

drukuj

Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl