fot. WSKSiM

W WSKSiM rusza 3. edycja studiów MBA

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej rusza dziś trzecia edycja prestiżowych studiów z zakresu zarządzania – MBA.

To kierunek skierowany do osób pracujących lub przygotowujących się do objęcia stanowisk kierowniczych. Wykładowcami są eksperci z Polski i z zagranicy. Studia są prowadzone w języku polskim we współpracy z wykładowcami ze Stanów Zjednoczonych.

Dr Dorota Żuchowska, dziekan WSKSiM, wskazała, że studia MBA, jakie organizuje toruńska uczelnia, cieszą się dużym zainteresowaniem.

– Utworzyliśmy nawet kolejną grupę dla zainteresowanych studentów, więc myślę, że dobre imię z poprzednich edycji jest przekazywane, jeżeli chodzi o Polskę. Jeżeli chodzi o następne zainteresowane osoby, są to zarówno pracownicy sektora administracji publicznej na różnych szczeblach, jak i prywatni przedsiębiorcy, ale też absolwenci różnych kierunków, którzy są zainteresowani podniesieniem swoich kompetencji w tym zakresie – powiedziała dr Dorota Żuchowska. 

Rozpoczynające się dziś studia podyplomowe MBA potrwają dwa semestry. Przeznaczone są dla osób posiadających wyższe wykształcenie.

Szczegółowe informacje o kierunkach, jakie oferuje WSKSiM w Toruniu i zasadach rekrutacji, są dostępne na stronie internetowej uczelni.

RIRM/TV Trwam News

drukuj