fot. Tomasz Strąg

W niedzielę odbędzie się Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci

Już jutro na Jasnej Górze odbędzie się Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci. Początek o godzinie 11.00.

To już XXII Ogólnopolska Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki to: „Do Ciebie się uciekamy”. [czytaj więcej] 

– Pragniemy przyjść do Maryi ze wszystkim tym, co nosimy w swoich sercach, zawierzając nas samych, nasze rodziny i naszą wspólnotę Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci – podkreśla Magdalena Buczek, założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.

Jutrzejsze spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci rozpocznie się o godz. 11.00 na jasnogórskim placu.

– Już bardzo tęskniliśmy za sobą, za takimi spotkaniami, więc tym większa nasza radość, że możemy znów pielgrzymować, tak jak w poprzednich latach – zaznacza Magdalena Buczek.   

W programie pielgrzymki jest koncert w wykonaniu ks. bp. Antoniego Długosza. Wystąpi również zespół „Armia Dzieci”. Następnym punktem będzie modlitwa różańcowa, którą poprowadzi założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci Magdalena Buczek.

– Głównym punktem naszego spotkania będzie Eucharystia, której przewodniczył będzie nasz wielki przyjaciel ks. bp Antoni Długosz – mówi założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.  

Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp. Antoniego Długosza sprawowana będzie o godz. 13.30. Po Eucharystii przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl