fot. Monika Tomaszek

W AKSiM zainaugurowana zostanie kolejna edycja studiów podyplomowych

W murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędzie się dziś inauguracja kolejnych edycji studiów podyplomowych na kierunkach MBA oraz polityka gospodarcza, finanse i bankowość.

 

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu posiada bogatą ofertę kształcenia. Chodzi zarówno o studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, jak i – cieszące się dużą popularnością – studia podyplomowe. I właśnie dziś ma miejsce inauguracja kolejnej już edycji studiów podyplomowych na kierunku MBA.

„Fundusz Odbudowy a zarządzanie długami publicznymi w krajach Unii Europejskiej” to tytuł wykładu inauguracyjnego, jaki wygłosi dr Arkadiusz Babczuk z Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych w Łodzi.

MBA to prestiżowe studia menagerskie, dostarczające eksperckiej i aktualnej wiedzy w zakresie m.in. zarządzania, finansów czy marketingu. Studia te przygotowują absolwentów do pracy na kierowniczych stanowiskach w sektorze przedsiębiorstw oraz w jednostkach organizacyjnych administracji publicznej.

W AKSiM zainaugurowana zostanie także czwarta edycja studiów podyplomowych na kierunku polityka gospodarcza, finanse i bankowość. Wykład inauguracyjny pt. „Patriotyzm gospodarczy” wygłosi dr hab. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl