Valls: Francja będzie kontynuować ataki w Syrii

Mimo piątkowych zamachów w Paryżu, Francja będzie kontynuować swoją interwencję w Syrii, z zamiarem zniszczenia Państwa Islamskiego – zapowiedział w sobotę wieczorem premier Francji Manuel Valls.

„Jesteśmy w stanie wojny”, „uderzymy we wroga, aby go zniszczyć” we Francji, Europie i Syrii – mówił premier w wywiadzie dla telewizji TF1, dodając, że odpowiedź Francji „będzie na tym samym poziomie co atak”.

Państwo Islamskie przyznało się do przeprowadzenia w Paryżu w piątek wieczorem serii skoordynowanych krwawych zamachów, w których zginęło 129 osób.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl