USA. Zatrzymano ostatniego z 12 zbiegów z więzienia w Alabamie

Policja w amerykańskim stanie Floryda schwytała ostatniego z 12 więźniów, którzy w niedzielę zbiegli z zakładu karnego na północy stanu Alabama – poinformowały władze.

24-letni Bradley Andrew Kilpatrick, ostatni ze zbiegów, został zatrzymany we wtorek na północy West Palm Beach na Florydzie, ponad 1120 km od więzienia w hrabstwie Walker w Alabamie, z którego uciekł. Mężczyzna trafił za kratki za przestępstwa narkotykowe.

Jedenastu pozostałych więźniów schwytano kilka godzin po ucieczce. Wszyscy mężczyźni byli w wieku od 18 do 30 lat. Przebywali w więzieniu za kradzieże, próby morderstwa czy przemoc domową.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl