fot. https://pixabay.com/

USA: dwie osoby zabite i 18 rannych w wyniku strzelaniny podczas obchodów Halloween na Florydzie

W wyniku strzelaniny podczas obchodów Halloween, do której doszło w mieście Tampa w stanie Floryda w USA, zginęły dwie osoby, a 18 zostało rannych – poinformowała w niedzielę agencja Associated Press.

Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia tuż przed godz. 3.00 nad ranem czasu lokalnego. Napastnicy otworzyli ogień w okolicy, w której znajduje się wiele barów i klubów – powiadomił podczas briefingu dla mediów szef policji w Tampie Lee Bercaw.

Dodał, że sprawcy sięgnęli po broń palną podczas bójki, do której doszło pomiędzy dwiema grupami ludzi. W okolicy przebywały wówczas setki osób świętujących Halloween.

Lee Bercaw przekazał, że jeden z podejrzanych sam zgłosił się na policję, lecz śledczy przypuszczają, że w strzelaninie uczestniczyły co najmniej dwie osoby.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl