fot. Autorstwa Alexey M. - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60505648

Ukraina: mimo wojny w Odessie otwarto kilka plaż

W Odessie otwarto kilka plaż – po raz pierwszy od rozpoczęcia wojny Rosji przeciw Ukrainie. Poinformował o tym szef władz obwodowych, Ołeh Kiper, na Telegramie.

Na razie będzie można kąpać się na sześciu plażach, w godzinach 8.00-20.00, ale władze planują zwiększanie ich listy w miarę sprawdzania następnych odcinków wybrzeża.

Nie będzie możliwe przebywanie na plaży podczas alarmu lotniczego, w razie znalezienia podejrzanych przedmiotów, podczas sztormu, a także na infrastrukturze nabrzeża, np. falochronach oraz poza strefami wyznaczonym i do kąpieli.

Pływać będzie można tylko na fragmentach akwenu osłoniętych siatką chroniącą przed minami, a plaże muszą być codziennie sprawdzane pod kątem ewentualnych niebezpiecznych przedmiotów.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl