fot. pixabay.com

Ukraina: Kłótnia o brak maseczki w sklepie zakończyła się strzelaniną

Kłótnia o brak maseczki w sklepie zakończyła się strzelaniną w mieście Dniepr na Ukrainie – pisze w środę agencja Unian. Mężczyzna ranił innego klienta rewolwerem, ponieważ ten nie chciał zasłonić ust i nosa.

We wtorek wieczorem w jednym z supermarketów w Dnieprze (daw. Dniepropietrowsku) doszło do kłótni między dwoma klientami w związku z tym, że jeden z nich nie chciał założyć maseczki.

Mężczyźni kontynuowali swoją „rozmowę” na zewnątrz; tam jeden z nich wyciągnął rewolwer i strzelił w stronę klienta, który odmawiał zasłonięcia twarzy w sklepie – podaje Unian. Mężczyzna został ranny w twarz, pod okiem. Nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Lokalne media donoszą, że napastnik został zatrzymany. Oprócz rewolweru miał przy sobie paralizator i gaz pieprzowy.

Unian przypomina o innej niebezpiecznej sytuacji w sklepie, do jakiej doszło z powodu braku maseczki. Niedawno w Odessie dwóch klientów pobiło kasjera za to, że domagał się, by zasłonili twarze.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl