[TYLKO U NAS] Z. Klepacka: Ideologia gender to zamach na nasze dzieci

Śmiało mogę powiedzieć, że jest to zamach na nasze dzieci. To zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości, abyśmy byli rozmyci, nie mieli tożsamości narodowej. Wiemy, że jak nie ma tych wartości, to wtedy łatwiej jest ludźmi manipulować – podkreśliła Zofia Klepacka, mistrzyni świata w windsurfingu, w filmie „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”, odnosząc się do treści promowanych przez środowiska lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów.

Niedługo po wygraniu wyborów samorządowych w Warszawie prezydent Rafał Trzaskowski podpisał tzw. deklarację LGBT+. Zrobił to bez wiedzy i zgody mieszkańców Warszawy. Dokument otwiera furtkę do wprowadzenia ideologii gender w szkołach.

– Jestem mamą dwójki dzieci: 9-letniego syna i 5-letniej córki. Muszę Państwu powiedzieć, że byłam przerażona, jak usłyszałam, co prezydent Trzaskowski podpisał. A dlaczego? Śmiało mogę powiedzieć, że jest to zamach na nasze dzieci. Chcą wprowadzać do szkół edukację seksualną według standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Jestem osobą wierzącą i dla mnie jest to nie do pojęcia. Jako rodzic nie zgadzam się, by coś takiego weszło do szkół. Uważam, że każdy rodzic ma prawo do tego, aby edukować swoje dzieci w domu. Poza tym każde dziecko inaczej dojrzewa, to rodzic najlepiej zna swoją pociechę i wie, kiedy dziecko jest najbardziej przygotowane do tego, aby przekazywać mu taką wiedzę – zaznaczyła Zofia Klepacka.

Mistrzyni świata, która wciąż jest atakowana za publiczne sprzeciwianie się ideologii gender, zwróciła uwagę, iż najłatwiej indoktrynuje się najmniejsze dzieci.

– Kiedy zaszczepimy coś w zalążku, potem trudno jest to wytępić. Tutaj postulaty karty LGBT uderzają właśnie w nasze dzieci. To zmierza do tego, aby w przyszłości nie było żadnych zasad i wartości, abyśmy byli rozmyci, nie mieli tożsamości narodowej. Wiemy, że jak nie ma tych wartości, to wtedy łatwiej jest ludźmi manipulować – wskazała Zofia Klepacka.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl