fot. Tomasz Strąg

[TYLKO U NAS] Prof. P. Gliński: Schetyna jest obciążeniem dla swojego środowiska politycznego. Można było się spodziewać, że nie zostanie wystawiony jako kandydat na premiera

Grzegorz Schetyna jest obciążeniem dla swojego środowiska politycznego, stąd można się było spodziewać, że nie zostanie wystawiony jako kandydat na premiera – powiedział w rozmowie z reporterem TV Trwam prof. Piotr Gliński, wicepremier i minister kultury.

Oficjalnie od wtorku kandydatem na premiera Koalicji Obywatelskiej jest Małgorzata Kidawa-Błońska, a nie Grzegorz Schetyna.

– Jest to zagrywka marketingowa, polityczna – powiedział prof. Piotr Gliński. 

Jak dodał, takiego scenariusza można się było spodziewać.

– Wszyscy wiedzieliśmy, że pan Schetyna jest obciążeniem dla swojego środowiska politycznego. Ta jego częsta agresja, zaciekłość czy zaciętość, niszczenie kultury życia politycznego w Polsce przez ostatnie cztery lata – mówił wicepremier.

Poza tym Grzegorza Schetyny w roli premiera nie widzą także sami Polacy, co potwierdzają badania opinii publicznej.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl