[TYLKO U NAS] O. T. Rydzyk CSsR: Dziękujemy całej Rodzinie Radia Maryja

Dziękujemy wszystkim wszędzie. (…) Dziękujemy całej Rodzinie Radia Maryja. Tutaj w Toruniu to była garstka. Dziękujemy wszystkim wszędzie, na całym świecie, za to budowanie – mówił w słowie podziękowania podczas 11. Dziękczynienia w Rodzinie w Toruniu Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR. 

O. Tadeusz Rydzyk CSsR podziękował za występ Państwowemu Zespołowi Ludowemu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

– Razem możemy uczynić wiele, dlatego dzisiaj też mówimy „dziękuję” tym, którzy rozumieją to. Dziękujemy „Mazowszu” – napracowaliście się, miał być inny program, ale nawet Matka Boża nas nie posłuchała, żeby nie było deszczu. Pewnie miała jakiś plan. Może trzeba więcej pokuty za Polskę? I dziękujemy wam, żeście wytrwali. Panie dyrektorze, mistrzu, mam nadzieję, że – nie będziemy mówić kiedy – ale planujemy „Mazowsze”. I będzie „Mazowsze” w całej krasie – zaznaczył Dyrektor toruńskiej rozgłośni.

Nieśmy wysoką kulturę – zaapelował redemptorysta.

– Teraz trzeba nieść najpiękniejsze wzorce, a nie to dziadostwo. To nawet nie dziadostwo, a mówią, że to sztuka. Nawet jak wam profesorzy będą mówili, że to sztuka, to nie wierzcie – podkreślił.

O. Tadeusz Rydzyk CSsR złożył również podziękowania Rodzinie Radia Maryja na całym świecie.

– Dziękujemy wszystkim wszędzie. (…) Dziękujemy całej Rodzinie Radia Maryja. Tutaj w Toruniu to była garstka. Dziękujemy wszystkim wszędzie, na całym świecie, za to budowanie, i w Kanadzie (…), ojców wszędzie pozdrawiamy – powiedział.

RadioMaryja.pl

drukuj